استفاده از سیستم شبکه بازاریابی اینترنتی، چرا؟

بازاریابی از طریق اینترنت بهینه ترین روش برای کسب درآمد اضافی برای خودتان و افزایش درآمد وب سایت بازرگانان بعلت تقسیم سود حاصله با بازریابان، می باشد. همچنین این سیستم باصرفه ترین سیستم بازاریابی می باشد چرا که بازرگانان تنها برای به فروش رساندن یا تبلیغ منجر به واکنش کاربر، پول پرداخت می کنند و بازاریابان تنها از درصد فروش، پول دریافت می دارند. بازرگانان می توانند علاوه بر فروش به ازای هر کلیک (مشاهده سایت توسط تبلیغات) و ارجاع (عضویت کاربر فرستاده شده در سایت) نیز مبالغ ثابتی را در نظر بگیرند و همچنین تایید هر تراکنشی را به حالت دستی و یا به حالت خودکار تنظیم کنند.
بازاریابان می توانند با توصیه خدمات یا محصولات بازرگانان، کاربران سایت خود را ، بعنوان مشتریان بالقوه، توسط ایمیل، تبلیغات متنی، لینک های درون محتوا، آگهی های گرافیکی و بنر، تبلیغات جهنده (پاپ آوت) و یا حتی تبلیغات فلش به وب سایت بازرگانان بفرستند. سپس سیستم ما نیز تعداد دفعاتی که لینک ها به نمایش در می آیند، تعداد افرادی که توسط آن لینک ها به سایت شما یا بازرگانان فرستاده می شوند و مبلغی که هر مشتری به سایت بازرگان پرداخت می کند، را پیگیری و ثبت می کند. سیستم شبکه بازاریابی اینترنتی همچنین، کمیسیون های هر بازاریاب را محاسبه و ثبت کرده و عملیات پرداخت را نیز مدیریت می کند.
سیستم شبکه بازاریابی اینترنتی تنها سیستم کسب و کار الکترونیکی است که در آن هم بازاریابان و هم بازرگانان به پول می رسند و بنابراین به آن سیستم پرداخت در مقابل عمل نیز می گویند.

/ 0 نظر / 102 بازدید