25 راه حل برای افزایش ترافیک وب سایت

01. بلاگ را به وب سایت خود اضافه کنید : اگر شما برای شرکتتان سایت زدید یا یک فروشگاه آنلاین دارید، حتما یک بلاگ راه بیاندازید. با این کار باعث می شوید که بازدیدکنندگانتان مجددا به وب سایت شما مراجعه کنند.

02. مطالبتان را به صورت RSS منتشر کنید.

03. از فید برنر استفاده کنید : فید برنر بهترین صلاح برای شماست تا مشترکان فیدتان را از دست ندهید.

04. عرضه کردن اشتراک مطالب به صورت ایمیل : خیلی از کاربران اینترنت شاید دوست نداشته باشند مطالب را از طریق RSS دنبال کنند، آنها ترجیح می دهند مطالبی که می نویسید از طریق ایمیل بخوانند.

05. خبرهای روز را منتشر کنید : اگر شما اولین کسی باشید که خبری را در یک حوزه منتشر می کند سایت های زیادی به شما لینک خواهند دارد.

06. انتشار کتاب الکترونیکی : یک کتاب الکترونیکی رایگان یکی از بهترین راه هاییست که شما برای بالا بردن ترافیک وب سایتتان در اختیار دارید. کافیست یک کتاب ۳۰ صفحه ای در مورد موضوعی که می نویسید تهیه کنید و آنرا در وب سایتتان برای دانلود قرار دهید.

07. در شبکه های اجتماعی معروف ثبت نام کنید.

08. به زمان بارگذاری سایتتان دقت کنید و حجم صفحاتتان را کاهش دهید.

09. از سرویس های خوب و محبوب هاستینگ استفاده کنید : این نکته را فراموش نکنید پیش از خرید هاست حتما به این نکته توجه کنید و میزبان خوبی برای وب سایتتان انتخاب کنید.

10. محتوای بی نظیری تولید کنید : اگر می خواهید که از طریق موتورهای جستجو دیده شوید و بازدیدکننده ها را به سایت خوب جذب کنید ، تنها راهی که دارید اینست که روی مطالب سایتتان کار کنید و مطالب خوبی را تولید کنید.

11. BackLink درست کنید : به این معنا که طوری مطلب بنویسید که بلاگرهای دیگر را ترقیب کنید که به مطالب شما در مطالبی که می نویسند لینک دهند.

12. تحقیقات پیرامون کلمات کلیدی :شروع کنید ببینید چه کلمات کلیدی در جستجو گوگل بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

13. بهینه سازی تگ title : در کد های HTML خود حتما تگ <title></title> را در نظر داشته باشید. این یکی از مهمترین عامل های SEO می باشد. همچنین اگر از وردپرس استفاده می کنید می توانید از All in On SEO Pack / استفاده کنید.

14. نقشه سایتتان را به صورت HTML درست کنید.

15. از عکس هاس استفاده کنید : بسیاری از کاربران و وبمستر ها از گوگل برای جستجوی عکس استفاده می کنند در نتیجه در نام گذاری عکس و تگ های مربوطه دقت زیادی به عمل بیاورید.

16. سایر زبان ها : با استفاده از افزونه Global Translator / یا Google Translator/سایر زبان ها را نیز به سایتتان اضافه کنید.

17. نسخه موبایل سایتتان را ایجاد کنید : دیگر اینترنت موبایل دارد باب می شود و بسیاری از مردم کشورهای توسعه یافته از موبایل برای کارهای روزانه شان استفاده می کنند. در صورتی که از وردپرس استفاده می کنید از افزونه WPTouch /برای تبدیل خودکار سایتتان به نسخه موبایلی استفاده کنید

18. اپلیکیشن موبایل آیفون سایتتان را ایجاد کنید.

19. اپلیکیشن موبایل آندروید سایتتان را ایجاد کنید.

20. در فروم ها و انجمن های بزرگ عضو شوید، در آن فعالیت کنید، مطلب بگذارید، پاسخ دهید و در مکان امضای خود، آدرس سایتتان را قرار دهید.

21. به انجمن های محبوب Craigslist بپیوندید.

22. فروم را به وب سایت خود اضافه کنید : زمانی که روزانه به ۵٫۰۰۰ نفر بازدیدکننده دست یافتید سریعا انجمن سایتتان را نیز راه اندازی کنید.

23. در ویکیپدیا مطلب بنویسیسد و در آخر منبع را آدرس سایتتان قرار دهید.

24. Google Adwords : یکی از بهترین گزینه ها برای وب مسترها و جذب بازدیدکننده چیزی نیست جز Google Adwords 

25. تبلیغ در فیس بوک : وقتی سایتی ۵۰۰ میلیون کاربر از سراسر جهان داشته باشد، شما گزینه بهتری را برای تبلیغات می شناسید؟

 

/ 1 نظر / 30 بازدید
محب ولایت

سلام علیکم السلام عليك يا اباعبدالله سـلام مـن بـه مـحـرم بـه تشنـگی عـجـیـبـش بـه بـوی سیـب زمـینِ غـم و حـسین غریـبش سلام من بـه محـرم بـه غصـه و غــم مـهـدی به چشم کاسه ی خون و به شال ماتم مـهـدی التماس دعا